Works
 


Works for Marimba

There are score available for all my piaces. Feel free to contact me for them.


Literary works

Sorry, but they are available only in Czech language.

Pohádky z lesa, srdce a zahrady


Sbírka dvanácti pohádek o zvířatech a rostlinách, jejich radostech a starostech, které jsou dost podobné jako ty naše, lidské.

Možná jste to nevěděli, ale i zvířátka a rostliny mají svoji olympiádu. Také jste určitě neslyšeli, že i mezi pavouky se najde nějaký ten vegetarián, že i kapr musí chodit do školy, aby se naučil plavat, a stejně jako lidé, i v lese každý potřebuje nějakého kamaráda, s kterým by se smál a radoval... O tom všem a mnohém dalším vypráví tyto pohádky.


Divadelní hra-Projekt N.A.Ď.E.Ž.D.A

"Každej se mě tady furt ptá, jestli se těším na Mars, ale já vím, že letíme leda tak do prdele. Mám toho dost. Nemůžete mě tady přece držet! Doma na mě čeká... no dobře, nikdo na mě doma nečeká, ale kdybych tady nebyl zavřenej, tak by mě možná někdo čekal!"

Komedie o jedné laboratoři, jednom nápadu, několika problémech a o astronautech, kteří letěli na Mars a přitom nikdy neopustili planetu zemi. Vše co se na "palubě lodi" děje je nahráváno skrytými kamerami a jejich záznam komentován vedoucím celého projektu doktorem Trikuskijem.

Je vůbec možné s někým být zavřený několik let na jednom místě a nemít chuť ho zabít? Je možné zachovat si vlastní hodnoty, zdravý rozum, loajálnost vůči své zemi i milióny kilometrů daleko od ní? A co když se projektu někdo zúčastní nešťastnou náhodou a jako jediný ví celou pravdu. Je poté možné neletět na Mars a nezbláznit se?"

Hra získala 3. místo v soutěži o Cenu Evalda Schorma za rok 2015.